Młodzi dla Niepodległej

Koncert finałowy

Wspaniały patriotyczny koncert "Młodzi dla Niepodległej" zamknął wielki projekt realizowany przez ostatnie tygodnie przez wszystkie szkoły podległe Starostwu Powiatowemu.
Usłyszeliśmy piękne pieśni i utwory opowiadające o ojczyźnie, zaaranżowane w nowoczesny sposób, wykonane przez młodych artystów z ogromną żarliwością.
Cały program wyreżyserowali: Katarzyna Arciszewska-Stępień, Mateusz Gancarczyk i Kinga Dębska. Za choreografię taneczną odpowiedzialna była Katarzyna Kozłowska, scenografię przygotowała Małgorzata Kubacka.
Na scenie wystąpili uczniowie z II LO, I LO, Zespołu Szkół nr 3, ZSTiO, Zespołu Szkół nr 1, Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej, Zespół Szkół Specjalnych. Gościnnie wystąpili również Olaf Osmański z PSP 12, tancerze Eliasz Kubica i Natalia Franik oraz Teatr 534.
Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy i nauczyciele szkół, uczniowie, rodziny i przyjaciele młodych artystów, a także zwykli mieszkańcy miasta.
"Dziękujemy Niepodległej" - takim hasłem ułożonym z wielkich pudeł wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych zakończył się koncert.