Projekty europejskie w II LO

POWER i ERASMUS+

Z przyjemnością informujemy, że dzięki wielkiemu zaangażowaniu nauczycieli udało się pozyskać fundusze europejskie na realizację projektów adresowanych do uczniów. W roku szkolnym 2019/2020 młodzież II LO będzie podnosić wiedzę i kształcić kompetencje kluczowe w dwóch niezwykle interesujących projektach:
1. "Od ucznia do młodego europejskiego lidera – międzynarodowa współpraca kluczem do lepszego kształtowania kompetencji przydatnych uczniom we współczesnym świecie" - projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), koordynacja - Panie Barbara Warzecha i Alina Pietrzykowska.
2. "Twarzą w Twarz – jak skutecznie budować relacje interpersonalne w erze Internetu i portali społecznościowych?" - projekt realizowany w ramach programu ERASMUS+ - koordynacja - Panie Monika Michaliszyn i Koryna Warzecha

Założenia obydwu projektów są bardzo ciekawe i ambitne, plany działań - niezwykle bogate i atrakcyjne dla uczniów.
Liczymy na zaangażowanie i wspaniałe efekty!