Stypendium dla Marka

Kolejny nasz uczeń Marek Kampa z klasy Ia zdobył prestiżowe stypendium i od sierpnia będzie kontynuował naukę, jako jeden z kliku szczęśliwców, w prestiżowej szkole UWC w USA.

W październiku ubiegłego roku wziął udział w konkursie stypendialnym organizowanym przez Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata. Po napisaniu aplikacji konkursowej o samym sobie, swoich zainteresowaniach, marzeniach i planach na przyszłość, został zaproszony na rozmowę do Warszawy z komisja kwalifikacyjną, w skład, której wchodzili byli absolwenci szkół partnerskich Towarzystwa. Teraz dotarła do nas wspaniała informacja, że Markowi udało się pozytywnie przejść przez obydwa etapy rekrutacji i od sierpnia będzie kontynuował naukę, jako jeden z kliku szczęśliwców, w prestiżowej szkole – UWC-USA – znajdującej się na tzw. Dalekim Zachodzie Stanów Zjednoczonych!
Markowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów za oceanem!