STYPENDIUM TALENTÓW

Możesz złożyć wniosek

Zachęcamy do zapoznania się z treścią poniższego listu, w celu zapoznania się z zasadami przyznawania STYPENDIUM TALENTÓW:

Szanowni Państwo
zwracam się z prośbą o przekazanie uczniom Państwa szkoły informacji możliwości złożenia wniosku o stypendium Talentów.
Szukamy młodych aktywnych społecznie ludzi, którzy mają na swoim koncie ważne osiągnięcia i potrzebują pomocy w dalszym rozwoju.
Pomoc naszej fundacji to nie tylko pomoc finansowa, ale także całoroczne wsparcie merytoryczne, wakacyjne warsztaty oraz możliwość przebywania w gronie nieprzeciętnych młodych ludzi z całej Polski, którzy są dla siebie motywacją dla dalszego rozwoju.
Znamy dobrze naszych stypendystów, nierzadko zdarza się tak, że są pod naszą opieką od liceum aż do ukończenia studiów. Nasi absolwenci utrzymują z nami bliski kontakt, stając się też naturalnymi mentorami dla nowych stypendystów.
Państwo znacie najlepiej swoich uczniów, będziemy wdzięczni za wskazanie jednej/ dwóch osób, które moglibyśmy przyjąć do grona Talentów.

W załączeniu przesyłam grafikę o rekrutacji, którą można wykorzystać do umieszczenia informacji na stronie Państwa szkoły.

z wyrazami szacunku,

Katarzyna Kolasińska