WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

W naszej szkole już od jakiegoś czasu można było poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W świąteczny nastrój wprowadzili nas już uczniowie podczas spotkania z rodzicami na koncercie, któremu towarzyszył coroczny kiermasz.
https://1drv.ms/f/s!At8G51YlIYJshnaJOCdacXeaECbW
W ostatnim tygodniu przyozdobione sale lekcyjne, choinki na szkolnych korytarzach jednoznacznie wprowadzały nastrój. W czwartek sekcja fotograficzna Studia Kopernik zorganizowała świąteczną fotobudkę, gdzie każdy mógł sobie wykonać pamiątkowe zdjęcie.
https://photos.app.goo.gl/6DqrybZ5uN7PbTvj8
Tego samego dnia wieczorem przy wigilijnym stole tradycyjnie już spotkali się nauczyciele praktykujący w #KoperniKKu z tymi, którzy odpoczywają już na zasłużonej emeryturze. W piątek po lekcjach uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami spotkali się na klasowych wigiljkach i w podniosłej atmosferze przeżywali wspólnie chwile. Podsumowaniem wszystkiego były szkolne jasełka
https://photos.app.goo.gl/KNUJRVs61L9NnNN39
,na których mogliśmy zobaczyć występ zespołu teatralnego, któremu przewodzi Pan Waldemar Lankauf, szkolny chór Red Voices pod dyrygenturą Mateusza Gancarczyka oraz występ taneczny uczniów z klasy 2B i C. Za oprawę całości odpowiedzialna była Pani Marionella Szatkowska-Strzala. Krótką relację wraz z życzeniami przygotowało dla Was #StudioKopernik.
https://youtu.be/NmrkV8MV5vk
W imieniu dyrekcji II Liceum Ogólnokształcącego oraz całego grona pedagogicznego składamy Wam zdrowych, spokojnych, rodzinnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego roku 2019 .