Wielki sukces naszych uczniów

Zwolnieni z Teorii

Piotr Cichoń, Adam Wróbel, Oskar Budyński i Jan Ochał oraz Filip Kołakowski (Zespół Szkół nr 3) zostali laureatami ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Ich projekt społeczny Work From Inspirations na Wielkim Finale Zwolnionych z Teorii, który odbył się w Warszawie 24 kwietnia, zdobył główną nagrodę Złotego Wilka w kategorii najlepszy społeczny projekt technologiczny w Polsce oraz Srebrnego Wilka za najlepszy projekt w województwie!
Realizując projekt, uczniowie nie tylko uzyskali międzynarodowe certyfikaty, ale przede wszystkim działali dla innych, zdobywając kompetencje potrzebne w pracy i prawdziwym życiu - współpracy, zarządzania swoim czasem i budżetem, rozwiązywania problemów.
Koordynator projektu pani Alina Pietrzykowska wspierała uczniów przez cały proces jego tworzenia.
Projekt powstawał pod patronatem Starosty Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.