WYBIERAM WYBORY

Patryk Krzyż wyróżniony

Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym jest inicjatorem Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, oraz propagowanie świadomego obywatelstwa. Pani Beata Tokaj dyrektor Krajowego Biura Wyborczego dziękując wszystkim uczestnikom konkursu powiedziała: „Cieszy nas, że uczniowie zainteresowali się tak trudnym tematem jak historia i teraźniejszość prawa wyborczego”. Naszą szkołę w grupie 13 wojewódzkich finalistów reprezentowało aż dwóch uczniów Marcel Wróblewski (klasa ID opiekun pani M. Gądek-Radwanowska) i Patryk Krzyż (klasa IA opiekun pani J. Kosalla). II miejsce i wyróżnienie za esej "E-voting - szansa i zagrożenie" otrzymał Patryk, któremu gratulujemy nagrody!