SZKOŁA LIDERÓW SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO

RUSZA REKRUTACJA!

Szkoła Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego to TWOJA SZANSA! To program indywidualnego wsparcia i fantastyczne spotkania!

Stowarzyszenie Europa Iuvenis inauguruje właśnie kolejny projekt wsparcia dla młodzieżowych działaczy i liderów. Zaproszenie kierowane jest do młodzieżowych działaczy między 17* - 25 rokiem życia.  *W indywidualnych przypadkach od 16 r. ż.

Program obejmuje cztery spotkania wyjazdowe, pomoc mentorską w przygotowaniu diagnozy potrzeb lokalnych oraz wsparcie w przeprowadzeniu własnych inicjatyw lokalnych.

Szkoła startuje we wrześniu tego roku i będzie trwać do końca 2025 r. Wszystkie wyjazdy i spotkania odbywają się w weekendy.

Jest to niepowtarzalna szansa do podniesienia swoich kompetencji liderskich oraz umiejętności miękkich, integracji z innymi młodzieżowymi działaczami, nauki tworzenia projektów i zarządzania nimi oraz poznania specjalistów z zakresu kształtowania życia publicznego.

Organizatorzy zachęcają radne i radnych MR oraz młodych aktywistów do zgłaszania się do programu.

Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziesz w informatorze TUTAJ

Zachęcamy do zapoznania się!

1.08.2024

Hej!

System shutdown

substr(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in file /home/lo2kk/domains/lo2kk.edu.pl/public_html/config/init.php on line 52