Jak nie czytam, jak czytam

7 czerwca odbyła się akcja – „Jak nie czytam, jak czytam”. Uczniowie Kopernika prezentowali swoje ulubione tytuły książek – wpisując je na listę bestsellerów nastolatków. Chętnie podzielili się z kolegami i koleżankami wrażeniami czytelniczymi zachęcając rówieśników do czytania w szkole, w domu, w wolnym czasie. Imprezie towarzyszył konkurs na najlepsze hasło reklamowe czytania książek. Biblioteka szkolna przekazała chętnym czytelnikom darmowe egzemplarze książek, które mogli zabrać do domu. Na zdjęciach – uczniowie Kopernika – „przyłapani na czytaniu” udowodnili, ze czytanie to ich przyjemność i pasja.

Najlepsze hasła zachęcające do czytania książek:

📌Żyjesz tylko raz, ale z książką przeżyjesz 1000 żyć.

📌Przygoda jest w zasięgu ręki. Wystarczy przewrócić stronę.

📌Czytać książki to co dzień sięgać po nową przygodę.

18.06.2023

Hej!

System shutdown

substr(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in file /home/lo2kk/domains/lo2kk.edu.pl/public_html/config/init.php on line 52