We wtorek (dnia 26 września) obchodziliśmy w szkole Dzień Języków Obcych.

Dzień ten zaakcentowany był różnorodnymi lekcjami tematycznymi na wszystkich lekcjach językowych, a ich uwieńczeniem była wystawa prac uczniów na głównym holu szkoły. Tematyką prac były cytaty znanych postaci ze świata nauki, polityki, muzyki i literatury z ponadczasowym przekazem we wszystkich językach zgłębianych w szkole. Dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do lektury oraz refleksji.

Zespół nauczycieli języków obcych

Hej!

System shutdown

substr(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in file /home/lo2kk/domains/lo2kk.edu.pl/public_html/config/init.php on line 52