PRYMUS OPOLSZCZYZNY 2023

W dniu 3 października 2023r. uczniowie i nauczyciele z całego województwa docenieni przez Marszałka Województwa Opolskiego odbierali nagrody i wyróżnienia.

W trakcie gali, jako jedna z Prymusek Opolszczyzny w kategorii wiedza, nagrodzona została Magdalena Grela, tegoroczna absolwentka II LO, była uczennica klasy biologiczno-chemicznej.

Cała społeczność szkolna składa laureatce gratulacje i życzy wielu kolejnych sukcesów.

Hej!

System shutdown

substr(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in file /home/lo2kk/domains/lo2kk.edu.pl/public_html/config/init.php on line 52