Otrzęsiny 2023

4 października w naszej szkole odbyło się tradycyjne przywitanie nowych uczniów w formie "Otrzęsin". Wszystkie klasy pierwsze rywalizowały o miano tej "najlepszej" w sześciu różnorodnych konkurencjach muzycznych, sprawnościowych oraz intelektualnych. Wiele uśmiechu, integracja, zabawa, rywalizacja! Najwięcej punktów we wszystkich konkurencjach zdobyła klasa 1F, przed 1E i 1B. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy udanej klasowej zabawy na kręglach.

Pierwszaki... witamy jeszcze raz w murach KoperniKKa. Przed wami ostatni, tym razem niezwykle poważny akcent - ŚLUBOWANIE, które odbędzie się podczas uroczystej akademii z okazji Święta Szkoły w dniu 12.10.2023.

Hej!

System shutdown

substr(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in file /home/lo2kk/domains/lo2kk.edu.pl/public_html/config/init.php on line 52