Święto Szkoły 2023

Nigdy nie wiesz kogo inspirujesz - takie motto przyświecało uroczystości zorganizowanej z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Bardzo ważnym akcentem uroczystości było ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy w ten sposób zostali oficjalnie przyjęci do naszej szkolnej społeczności.

W dalszej części spotkania tradycyjnie nagrodzono wyróżniających się nauczycieli i uczniów.

Grono pedagogiczne wyróżniło uczniów jedynych w swoim rodzaju, mistrzów w swoich dziedzinach. Otrzymali Oni historyczną już statuetkę KOPERNIKUSA 2023:

1.MISTRZ KODOWANIA Tomasz Simkiewicz kl 4A

2.NAJLEPSZA MATEMATYCZKA Agata Długosz kl 3A

3.NAJLEPSZY FIZYK Marek Tomas kl 4A

4.NAJLEPSZA ROMANISTKA Agata Łannik kl 4A.

5.NAJLEPSZA ANGLISTKA Magdalena Kozak kl 4B

6.NAJLEPSZY HISTORYK Emilia Buniak klasa 3D

7.EKOLOG ROKU Natalia Skolik kl 4B

8.PROPAGATORKA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA Julia Szukalska kl 4B

9.NAJLEPSZY SPORTOWIEC Miłosz Żymełka kl 2A

10.DŹWIĘKOWIEC ROKU Mateusz Dżaluk kl 4

11.UCZENNICA Z NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĄ Agata Łannik kl 4A

12.DUSZA ARTYSTYCZNA Zuzanna Bar kl 4B

13.GRUPA MUZYCZNA Zuzanna Bar kl.4B, Magdalena Podgórska kl 4B, Emilia Szafarczyk kl 4B, Karolina Wilk kl 4B i Adam Motyczyński kl 4A

14.DRUŻYNA RATOWNICZA Magdalena Podgórska klasa 4B, Natalia Skolik klasa 4B, Jakub Różański klasa 4B i Jagoda Żyłowska klasa 2B

15.SPECJALNE WYRÓŻNIENIE SPOŁECZNIK ROKU Agata Długosz kl 3A i Karolina Zwarycz kl 3A.

Uczniowie docenili nauczycieli i wybrali SUPERBELFRÓW. Na podium znaleźli się

Katarzyna Polinowska - Miłek

Agnieszka Wilk

Austin Shiels

Dyrektor szkoły , Pani Katarzyna Arciszewska-Stępień wręczyła swoje nagrody następującym nauczycielom.

Koryna Warzecha

Anna Kolasa - Kurek

Małgorzata Sypko-Mazur

Marionella Szatkowska- Strzała

Elżbieta Kobiałka

Kinga Dębska

Alina Pietrzykowska

Katarzyna Polinowska- Miłek

Karolina Wajman - Zielezińska

Dorota Gajewska

Joanna Stachowicz

Katarzyna Kempa

Damian Krężlewski

Marek Słota

Urszula Pietruszka

Ryszard Wiśniowski

Pani Dyrektor wręczyła również listy gratulacyjne nauczycielom, którzy otrzymali Nagrodę Starosty: Grażyna Całek - Zawadzka i Piotr Jahn oraz Medal KEN 2023 : Kinga Dębska i Marzanna Gądek- Radwanowska

Nasze spotkanie uświetnili swoją obecnością nauczyciele - emeryci, ikony KoperniKKA: Dyrektor Jadwiga Kuźbida, Profesor Ewa Wrana, Mirosław Mazur i Maria Zaskórska. W związku ze zbliżającym się 70-leciem szkoły podzielili się swoimi wspomnieniami dotyczącymi swojej pracy i historii liceum. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

W czasie uroczystości mieliśmy przyjemność podziwiać występy muzyczne, artystyczne, popisy wokalne, tort na 500 osób, popisy artystów szkolnego teatru oraz superbohaterów!

Gratulujemy nagrodzonym i składamy ogromne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości, a szczególnie Pani Kindze Dębskiej, która czuwała nad całością imprezy.

W przyszłym tygodniu relacja video, a tymczasem porcja zdjęć nowego fotografa #StudioKopernik

Hej!

System shutdown

substr(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in file /home/lo2kk/domains/lo2kk.edu.pl/public_html/config/init.php on line 52