Przedsmak wakacji - warsztaty wyjazdowe i wycieczki

W dniach 3-10 06.24 szkoła nieco opustoszała! Większość klas udała się na zaplanowane wycieczki i warsztaty przedmiotowe, by realizować cele edukacyjne i wychowawcze blisko natury lub wśród zabytków i obiektów kultury.

Na trasie znalazły się Warszawa, Kraków, Zakopane, Polanica Zdrój, Kąty Rybackie, Gdańsk, Malbork, Ustroń, Żywiec, Korbielów czy Łódź. Uczniowie pogłębiali wiedzę zgodnie z profilami swoich klas i zainteresowaniami. Znalazły się więc zajęcia dla biologów (niezwykle bogate w atrakcje warsztaty przyrodnicze nad morzem), dla matematyków (warsztaty matematyczne w krajobrazie Beskidu Śląskiego), dla językowców (Euroweek w Polanicy), dla miłośników filmu (warsztaty filmowe w Łodzi), dla amatorów górskich wędrówek oraz naszego dziedzictwa historycznego i kulturowego. Była to również wspaniała okazja do pracy nad integracją i prawidłowymi relacjami w grupie. Z całą pewnością każdy przywiózł ze sobą świetne wspomnienia! Wielkie podziękowania dla wszystkich wychowawców i nauczycieli, którzy podjęli trud organizacji i pełnili opiekę nad uczniami.

12.06.2024

Hej!

System shutdown

substr(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in file /home/lo2kk/domains/lo2kk.edu.pl/public_html/config/init.php on line 52