Kurs Podstawowy Pierwszej Pomocy

W dniu 15.11.2022r.w II LO rozpoczął się Kurs Podstawowy Pierwszej Pomocy (16 h dydaktycznych) prowadzony przez Instruktora PCK- Katarzynę Polinowską-Miłek. Uczestnicy po wykazaniu swoich umiejętności na egzaminie teoretycznym i praktycznym uzyskają zaświadczenia z certyfikatem zgodności ze standardami udzielania pierwszej pomocy w UE. Podczas szkolenia elementy teorii przeplatane były ćwiczeniami praktycznymi. Zajęcia przebiegały w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, dlatego nikt nie wzbraniał się przed udziałem w pozoracjach, którym towarzyszyło mnóstwo radości. Na pewno każdy z 29 uczestników na tyle przetrenował omawiane na szkoleniu sytuacje, że zdobyte umiejętności pozwolą mu na komfortowe działanie w sytuacji kryzysowej, gdy bezcenna jest każda minuta.

Hej!

System shutdown

substr(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in file /home/lo2kk/domains/lo2kk.edu.pl/public_html/config/init.php on line 52